Спортсмени з Мени здобули медалі на всеукраїнських та обласних змаганнях
Вихованці Менської дитячо-юнацької спортивної школи вибороли призові місця на Кубку України та Чемпіонаті Чернігівської області з легкої атлетики. Про це виданню «Менщина» повідомили тренерки Надія Таратухіна та Ірина Терпицька.
16-17 травня в Умані завершився Кубок України з легкоатлетичних метань. Вихованка Менської ДЮСШ Ангеліна Шепель перемогла у штовханні ядра з результатом 16,06 метра. Цей результат дозволив спортсменці виконати норматив майстра спорту та отримати ліцензію на чемпіонат світу.
У віковій групі 2009–2010 років народження дві бронзові медалі у штовханні ядра та метанні диска здобув Роман Штирхун. Кирило Дергозій став другим у штовханні ядра у групі юніорів з результатом 16,75 м та виконав норматив кандидата у майстри спорту. У групі школярів Костя Савицький став першим у штовханні ядра, встановивши особистий рекорд та виконавши норму кандидата у майстри спорту. Серед спортсменів 2011–2012 років народження бронзову медаль виборов Кирило Панфьоров. Поліна Черненко посіла друге місце у метанні диска.
Раніше, 14 травня, у Чернігові відбувся Чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат двох вікових груп: 2009–2010 та 2011–2012 років народження.
У секції метань Кирило Панфьоров виграв змагання зі штовхання ядра та посів друге місце у метанні диска. Поліна Черненко перемогла у метанні диска та зайняла друге місце у штовханні ядра. Роман Штирхун та Костя Савицький стали призерами у штовханні ядра та метанні диска. Юлія Савицька стала третьою у штовханні ядра та метанні диску.
На бігових доріжках та в інших секторах вихованці Менської ДЮСШ здобули такі результати: Аліна Лавська посіла перше місце у бігу на 100 метрів з бар’єрами та на 200 метрів. Анастасія Губко перемогла на дистанції 100 метрів. Анастасія Наумчик прийшла першою у бігу на 1500 метрів. Катерина Мороз перемогла у штовханні ядра.
Срібну медаль у стрибках у довжину виборола Софія Бабкіна, а Олександра Храмко посіла третє місце. Вікторія Романенко здобула бронзу у метанні списа. В естафеті 100+200+300+400 метрів дівоча команда у складі Анастасії Губко, Софії Бабкіної, Аліни Лавської та Анастасії Наумчик виборола друге місце.
«Менщина»