ЩО ТАМ У СУСІДІВ. У Сосницькій громаді діти отруїлися алкоголем

Менщина
Менщина

ЩО ТАМ У СУСІДІВ. У Сосницькій громаді діти отруїлися алкоголем

У суботу, 8 липня, близько пів на восьму вечора до поліції повідомили, що у Сосницькій громаді місцевий мешканець виявив трьох дітей, на вигляд учнів 7 чи 8 класу, у стані тяжкого алкогольного сп’яніння.

Поліцейські встановили особи підлітків — 13-річного хлопчика та двох дівчат, віком 12 і 13 років. Дітей було доставлено до реанімації місцевої лікарні. Наразі життю дітей нічого не загрожує.

Було встановлено, що до цього причетні двоє місцевих мешканців, віком 18 та 19 років. Ці особи придбали та передали дітям півлітрову пляшку горілки та кілька пластикових пляшок пива.

На кожного з цих громадян поліцейські склали по три протоколи за статтею 180 Кодексу України про адміністративні правопорушення (доведення неповнолітнього до стану сп’яніння). Також ювенальні поліцейські притягнули до відповідальності батьків хлопчика та молодшої з дівчат і опікуна іншої дівчинки. На них складено адмінпротоколи за частиною 1 статті 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Якщо ви бачите неповнолітніх, які розпивають алкоголь – негайно телефонуйте 102. Поліція нагадує, що за продаж неповнолітнім алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробив передбачений штраф від 6 800 до 13 600 гривень.

Джерело: поліція Чернігівської області https://bit.ly/44AVTPE

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення