Що робити з руїнами магазину в Макошине? ФОТО

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

У центрі Макошине знаходиться будівля магазину в аварійному стані. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила ініціативна група “Макошине17”:

“Центр Макошине. Це будівля колишнього магазину. На сьогодні ця будівля є аварійною.

В.о. старости Роман Коваленко на сході села повідомив, що неодноразово звертався до Менської райспоживспілки з проханням навести лад згідно правил благоустрою. Було складено спільно з працівниками поліції протокол на власника будівлі і передано до адміністративної комісії Менської міської ради.

Коли передали? Скільки чекати? Хто буде нести відповідальність, якщо станеться лихо? Видно, що будівлю активно розбирають по цеглині. Туди заходять дорослі і діти” (детальніше https://goo.gl/P8ij2X ).

Як повідомила заступник міського голови Тетяна Вишняк, міськрада направила листа до поліції для повторного складення протоколу. “Ми вказували не конкретно дане приміщення, а всі будівлі, які знаходяться в занехаяному стані. Поліція повинна вирішувати, що з ними робити. Поки що адмінпротоколів до нас не надходило”, – зауважила Тетяна Сергіївна.

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення