Сьогодні локдаун закінчився. Карантин триває

Кабінет Міністрів вирішив не продовжувати в Україні локдаун. Натомість з 25 січня по всій країні діють обмеження помаранчевої карантинної зони. Про це повідомляє “24 канал”.
Після завершення локдауну Україна перейшла до загальнонаціонального карантину – всі регіони потрапили до помаранчевої зони.
Які обмеження діють з 25 січня:
– не можна проводити масові заходи за участю понад 20 людей;
– заборонена робота закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів;
– наразі не проводитимуть планових госпіталізацій в лікарнях;
– не працюють спортзали, фітнес-центри, заклади культури;
– не можна відвідувати установи соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку;
– на вході до закладів чи заходів потрібно розмістити інформацію про можливу кількість відвідувачів. Контроль має здійснювати власник приміщення або організатор події;
– перебувати у громадських будівлях слід у масках або респіраторах;
– заборонене відвідування закладів дошкільної, шкільної, позашкільної та спеціалізованої освіти, якщо на самоізоляції понад 50% дітей та персоналу закладу;
– кафе, бари, ресторани не можуть працювати у проміжку з 22:00 по 07:00. Однак дозволена адресна доставка та на винос.
Джерело: “24 канал” http://bit.ly/2LRCsiZ