Петра Хомрача знову обрали головним лікарем
Сьогодні, в п’ятницю, відкритим голосуванням депутатами районної ради було обрано головного лікаря Менської ЦРЛ Петра Хомрача.
З 39 присутніх депутатів “За” проголосувало 27 чоловік, “Утрималось” 11 депутатів, один голос був “Проти”.
Контракт з Петром Петровичем продовжать на три роки. Досі Петро Хомрач не був звільнений з посади головного лікаря в зв’язку з лікарняним та відпустки.
Нагадаю, що 25 грудня 2014 року на пленарному засіданні 23 сесії Менської районної ради більшістю голосів депутатів було прийнято рішення розірвати контракт з головним лікарем Менської центральної районної лікарні Петром Хомрачем https://mena.org.ua/blog/holovnyj-likar-menskoji-tsrl-.. .
Сьогодні 23 січня відбулася 24 сесія районної ради 6 скликання в приміщенні райдержадміністрації. Розглядався районний бюджет на 2015 рік. Далі буде.
