Невідомі обікрали церкву у Киселівці

Сьогодні вночі невідомі пробралися в приміщення Киселівської Миколаївської церкви. Проникнення було здійснено через вікно з метою заволодіння церковним майном. Злочинці забрали з собою лише старовинну ікону Божої Матері «Скоропослушниця». За словами священика В.В. Малетича, з храму більше нічого не зникло.
На місці злочину працювала слідчо-оперативна група. Інформація, отримана працівниками поліції, не розголошується в інтересах слідства.
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...