Історія “Труба”. Менська міськрада погодила документацію агропідприємства, яке встановило трубу для поливу Десни в Ушні

“Менщина” продовжує моніторити історію з прокладанням біля Ушні труби для поливу картоплі водою з Десни.
23 квітня, на засіданні п’ятої сесії, Менська міськрада розглянула звернення представника ТОВ “Агроресурс-2006” (Ніколайчика К.О.) про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки.
Загальна площа землі – 11 га (у тому числі площею 0,02 га на право прокладання, експлуатації та обслуговування водопровідної труби, за межами Ушні).
Відповідну документацію погодили, а контроль за виконанням рішення поклали на комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.
– – – –
ТОВ “Агроресурс-2006” встановило трубу на паях для поливу Десни в Ушні: https://bit.ly/2Qvz9Qh. Пізніше агропідприємство здійснило демонтаж відповідної труби, детальніше: “Наше слово” https://bit.ly/2Rxd2JH.
Детальніше про умови, за яких ТОВ “Агроресурс-2006” може законно поливати картопляні поля водою з Десни: https://bit.ly/2RFIshn.
Джерело: https://bit.ly/32RpmqJ