Геннадій Примаков: “Будуть створені робочі місця у Мені”

Нещодавно “Менщина” брала інтерв’ю у міського голови Геннадія Примакова.
Одне з питань, поставлених Геннадію Анатолійовичу, було про те, що, на його думку, змінилося в Менській ОТГ.
Геннадій Примаков: “Саме головне – до нас прийшли інвестори. Уже є відповідні рішення, домовленості.
Будуть створені робочі місця, буде побудовано сонячну електростанцію, елеватор, термінал-центр. Люди зможуть отримати роботу в Мені, громада отримає податки і зможе розвиватися. Це – найголовніше.
Те, що ми робимо десь дороги чи водогін, чи трактор купуємо, це все “точкове”. Найголовніше – добробут громади.
У 2019 році, згідно плану, буде встановлено станцію сонячних батарей, розпочнеться будівництво терміналу, елеватора. Будівництво елеватора розраховано на 2 роки, запрацює у 2021 році, але масштабність будівництва, залучення будівельної техніки, фізичної сили дає перспективу для наших жителів. Я не думаю, що сюди їхатимуть жителі Києва, Дніпропетровська.
Робота буде для людей. Є ще напрацювання, які поки що озвучувати не хочу.
За 2018 рік щодо нових робочих місць сказати важко. Адже найбільші підприємства – це сезонні. Наприклад, ТОВ “Авангард” набирає людей влітку. Сирзавод теж сезонно набирає. Щоб багато створено робочих місць – такого нема”.