“Вибір Менщини”. Оголошення переможців


У кінці минулого року редакція інтернет-видання “Менщина” провела третій, щорічний, конкурс для відзначення активних та цілеспрямованих жителів громади.

У місії нашого видання прописана підтримка всіх, хто прославляє громаду своїми вчинками. Цей конкурс – це ваша можливість сказати “Дякую” усім тим, хто, на вашу думку, того заслуговує.

Перемогу за результатами голосування отримали:
– Ігор Манжай, номінація “Спортсмен”;
– Діана Первакова, номінація “Талант”;
– Микола Просяник, номінація “Підприємець”;
– Вікторія Кулагіна, номінація “Тренер”;
– Людмила Леонтієва, номінація “Учитель”;
– Олександр Босенко, номінація “Громадський діяч”;
– Сергій Осєдач, номінація “Медичний працівник”;
– Марина Гончаренко, номінація “Добродійник” та “Відкриття року”;
– Волонтери, що перевозили людей з Чернігова до переправ, номінація “Волонтер” та “Людина року” (багато з них не хоче афішувати свою особу, деякі зараз військові, тому прізвища оголосимо лише після узгодження з ними).

Дякуємо усім, хто взяв участь у голосуванні. Вітаємо усіх номінантів та переможців. Незабаром всі лауреати отримають нагороди від “Менщини”. Їх спеціально для конкурсу виготовила переможниця минулорічного конкурсу “Вибір року” у номінації “Талант” макошинка Оксана Горбач.

“Вибір Менщини” – це спроба показати, що герої живуть поряд з нами. Творять, вчать, допомагають та здобувають перемоги. Герої – такі ж члени громади, як і ми з вами. Вони змінюють нашу громаду на краще. Змінюймо її на краще разом!

З повагою, редакція “Менщини”

#ВибірМенщини
#менщина


0 Comments