Реклама

РЕКЛАМА

Звичайна реклама

Кожен допис на “Менщині” в середньому переглядає 3000 осіб. Публікація рекламного допису на всіх сторінках “Менщини” (у соцмережах “Фейсбук” та “Інстаграм”, месенджерах “Телеграм” та “Вайбер”, на нашому сайті) коштує 200 грн. Допис може містити текст, фото, відео, аудіо та гіперпосилання.

Таргетована реклама в “Фейсбук” та “Інстаграм”

Таргетовану рекламу ми також розміщуємо на наших сторінках, але завдяки рекламним інструментам соцмереж показуємо її будь-яким користувачам. Наприклад, можемо показати лише жінкам, які проживають в Сосниці й цікавляться вишивкою, або чоловікам, які проживають в Корюківці й цікавляться велосипедами. Тобто можемо таргетувати (“націлити”) вашу рекламу на аудиторію з вибраного міста, вибраної статі та віку, вибраних інтересів… Розміщення і налаштування таргетованої реклами коштує 200 гривень, плюс вартість показу реклами (залежно від аудиторії).

КОНТАКТИ

З питаннями реклами звертайтеся за цими контактами:
Емейл: admin@mena.org.ua
Телефон: +38 093 773 03 59
Адреса: м. Мена, вул. Шевченка, 4 (3-й поверх магазину “Сімейний”).

ОПЛАТА

Оплатити можете декількома способами:
– банківською карткою (перейшовши за посиланням);
– через інтернет-банкінг “Приват24” (ми надішлемо вам номер картки);
– безготівковим переказом на розрахунковий рахунок ФОП (ми надішлемо вам рахунок).

ВАЖЛИВО!

Допис з рекламою буде позначений поміткою “РЕКЛАМА”. Ми не публікуємо політичну рекламу, а також рекламу алкоголю, тютюну, лікарських засобів, БАДів та засобів нетрадиційної медицини. Також редакція залишає за собою право відмовити у публікації інших рекламних оголошень (з поясненням причин).