Новий начальник сектору в справах сім’ї, молоді та спорту розповів про свої плани

У березні цього року новим начальником сектору в справах сім’ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації було призначено Вадима Волкова. “Менщина” вирішила познайомитись з ним та поспілкуватись.
- Розкажіть коротко про себе.
- Волков Вадим В’ячеславович, народився 16 листопада 1988 року в Макошине. У 1995-2006 роках навчався у Макошинській школі.
У 2006-2012 роках навчався на історичному факультеті у Харківському національному університеті імені Каразіна. Паралельно з цим – ще й на заочному відділенні в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, де у 2014 році отримав диплом бакалавра.
З 2012 року працював в адміністрації Київського району Харківської міськради в управлінні комунального господарства.
З 22 березня цього року – начальник сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Менської РДА.
- Розкажіть про ваші плани на новій посаді.
- Важливим вважаю розвиток спорту в нашому районі. В цій галузі пріоритетним є ремонт спортивних споруд, зокрема стадіону “Колос”. Проект по його реконструкції вже готовий. Зараз ми займаємось вирішенням проблеми його фінансування. Можливо, вдасться отримати кошти з Фонду регіонального розвитку.
Хочемо облаштувати ще один спортзал у підвальному приміщенні ЦКДМ, оскільки спортзал на міському стадіоні не може вмістити всіх бажаючих.
Ще однією з важливих проблем є вживання алкоголю на стадіоні, тому 8 травня під час матчів плануємо залучити поліцію для контролю за порядком.
Щодо вживання алкоголю неповнолітніми – у нас заплановано проведення виїздів до точок продажу алкоголю спільно з поліцією та службою у справах дітей Менської РДА. Безвідповідальних продавців та підприємців, які продають неповнолітнім алкоголь, будемо ловити “на живця”. Розпочнуться ці рейди вже у травні і триватимуть до кінця літа.
Вважаю, що активне залучення дітей та молоді району до занять спортом може відволікти їх від шкідливих звичок. Ми повинні надати їм вибір, можливість різнопланового здорового дозвілля і відпочинку, обов’язок же підприємців – не допустити продажу дітям алкоголю.
- Які спортивні заходи заплановані на Троїцький ярмарок?
- На Троїцю всі наші спортивно-масові заходи проходитимуть на території стадіону. Відкриття ярмарку заплановано о 10:00, тож наші заходи розпочнуться десь об 11:00 – 11:30, щоб люди встигли подивитись відкриття, переглянути, які товари їм пропонують підприємці, а потім вже пішли до нас.
Плануємо розмістити біля центральних воріт стадіону банери, щоб люди бачили, що тут відбувається. Можливо біля центрального входу буде проводитись якийсь невеличкий конкурс.
На стадіоні відбудуться два товариські футбольні матчі, які команди гратимуть – ще не вирішили. Також будуть змагання картингістів, змагання з армреслінгу та гирьового спорту.
Була ідея також організувати богатирські ігри, але ми вирішили від неї відмовитись, адже люди йтимуть на ярмарок щоб відпочити. А у програмі ігор 7 чи 8 силових змагань, це досить сильне навантаження на організм, і по часу може зайняти 2-3 години. Такі змагання можливо проведемо у серпні, на День незалежності.