Депутат облради попросив навести лад у менській поліклініці. Відео
“Наталія Іванівна, наведіть лад у поліклініці… Сидить хвора людина – а тут Ваша медсестра повела якогось знайомого… Припиніть цю біготню… Хай становляться в чергу… Що це у Вас за ларьок стоїть, що як треба пройти комісію, треба йти в ларьок заплатить гроші, потім цей ларьок пише бумажку, і далі ця комісія працює…” – з такими зауваженнями до головного лікаря менської поліклініки (Менського центру первинної медико-санітарної допомоги) Наталії Корнієнко звернувся депутат облради Василь Леоненко на пленарному засіданні сесії райради.
Докладніше – дивіться на відео.
Чи згодні ви з ним? Доводилось вам стикатися з подібними проблемами при зверненні до менської поліклініки?
Відео Олексія Прищепи