Чим Мена гірша? Китай рятує Землю завдяки новій енергетичній політиці

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Чому Мена і вся Україна не використовує такі ресурси як сонце, воду, вітер??? Все ж під носом, потрібно лізти кудись за газом, нафтою, вугіллям…

“Китай виходить в лідери “чистої” енергетики і рятує всю планету
#Science_TF

Чим Мена гірша? Китай рятує Землю завдяки новій енергетичній політиці

Нові статистичні дані 2014 року показали, що викиди вуглекислого газу в атмосферу залишилися на рівні попереднього року, хоча світова економіка зросла на 3%. Причину цих приємних змін експерти бачать в новій енергетичній політиці “всесвітньої фабрики” – Китаю.

Свій звіт представили недавно фахівці організації “Мережа з політики відновлюваної енергії для XXI століття” (Renewable Energy Policy Network for the 21st Century, REN21), дослідницького центру, що працює під егідою Програми ООН з навколишнього середовища.

Торік Китай ввів в роботу більше сонячних, вітрових і гідроелектростанцій, ніж будь-яка інша країна світу, і вперше за довгий час знизив споживання вугілля.

Якщо ситуація розвиватиметься так і надалі, тоді за прогнозами Міжнародного енергетичного агентства до 2030 року зростання світової економіки складе 88%, тоді як глобальні викиди вуглекислого газу в атмосферу збільшаться всього на 8%.

Подібні тенденції експерти відзначають у багатьох розвинених країнах світу: серед лідерів альтернативної енергетики вони називають США, Японію, Німеччину і Великобританію.

Більш того, в 2014 році вкладення в галузь вже п’ятий рік поспіль перевищили інвестиції в традиційну “паливну” енергетику, завдяки чому зростання виробництва енергії з відновлюваних джерел склало значні 59%”.

Зато в Мені поміняють лампочки на стовпах, яких вистачить на пару років, а потім де брати гроші на нові? Хоча є західне містечко України з тієї ж програми енергозбереження, що і у Мені, де вони спроектували новітнє освітлення на сонячних батареях. Раз вклав гроші – економія на все життя, і екології допомога.

Інформація https://vk.com/typical_if

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення