Що сталося на вулиці Перше травня у Мені?


Нещодавно у одному з інтерв’ю “Менщині” мер міста Геннадій Примаков повідомив, що ремонт дороги по вулиці Перше травня неможливий через кримінальну справу, яка там ведеться.

Геннадій Примаков: “Вулицю 1 Травня, на жаль, відремонтувати поки не виходить. Наразі такого дозволу не надає прокуратура, яка проводить на цій вулиці експертизу з кримінальної справи. Хоча ми неодноразово ініціювали ремонт і зверталися до прокуратури з цього приводу” (детальніше http://bit.ly/2YO4TzN ).

Ми написали запит до міськради з проханням повідомити, яка кримінальна справа (дата, номер, хто позивач, хто відповідач, коли був позов, інші дані) ведеться по вулиці Перше травня у місті Мені? У відповіді, що надійшла, зазначалося: “Менська міська рада згідно її компетенції не володіє вищезазначеною інформацією та рекомендує звернутися до Менського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області для отримання відповіді”.

Такий самий запит ми направили і до Менського відділу поліції. Нам відповіли, що “надати ґрунтовну відповідь не представляється можливим. Прошу конкретніше сформулювати запитання та вказати, по якому саме факту необхідно надати інформацію”.


0 Comments