Більше половини менян вживають алкоголь із них 38% неповнолітніні
В минулому році ми проводили анонімне опитування наших жителів щодо вживання алкоголю, результати якого показали, що з 508 опитуваних 285 людей відпочивають вживаючи спиртне, це становить 56% від опитуваних. Також хочемо підкреслити той факт, що 98 людей із 285, які відпочивають з алкоголем є неповнолітніми, що становить 38%.
Робіть висновки самі
Фото взяте з порталу ustimochka.ru


Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...