Більше половини менян вживають алкоголь із них 38% неповнолітніні

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

В минулому році ми проводили анонімне опитування наших жителів щодо вживання алкоголю, результати якого показали, що з 508 опитуваних 285 людей відпочивають вживаючи спиртне, це становить 56% від опитуваних. Також хочемо підкреслити той факт, що 98 людей із 285, які відпочивають з алкоголем є неповнолітніми, що становить 38%.

Робіть висновки самі

Фото взяте з порталу ustimochka.ru

Більше половини менян вживають алкоголь із них 38% неповнолітніні

Більше половини менян вживають алкоголь із них 38% неповнолітніні

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення