20 гривень на мобільний отримають два дописувачі “Менщини”

Нагадуємо про нашу нову рубрику “Народні новини”.
Наразі вже визначено двох авторів, що отримають заохочення від редакції “Менщина” – 20 гривень на мобільний рахунок.
Ними стали Віка Валуй (https://vk.com/id65621597), що надіслала замітку про День вишиванки у Семенівській школі https://vk.com/wall-30736727_10759 та читач, що побажав залишитись анонімним, та першим повідомив “Менщину” про релігійний конфлікт у Феськівці https://vk.com/wall-30736727_10635.
Всіх наших читачів запрошуємо продовжувати надсилати свої новини, фото та відео на наш емейл admin@www.mena.org.ua/menshchyna або пропонувати їх у наших групах в соцмережах Вконтакті: https://vk.com/menshchyna, Однокласники http://ok.ru/menshchyna та Фейсбук https://www.facebook.com/menshchyna.
Авторам найцікавіших місцевих новин – 20 гривень на мобільний!