20 гривень на мобільний отримають два дописувачі “Менщини”

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

20 гривень на мобільний отримають два дописувачі “Менщини”

Нагадуємо про нашу нову рубрику “Народні новини”.

Наразі вже визначено двох авторів, що отримають заохочення від редакції “Менщина” – 20 гривень на мобільний рахунок.

Ними стали Віка Валуй (https://vk.com/id65621597), що надіслала замітку про День вишиванки у Семенівській школі https://vk.com/wall-30736727_10759 та читач, що побажав залишитись анонімним, та першим повідомив “Менщину” про релігійний конфлікт у Феськівці https://vk.com/wall-30736727_10635.

Всіх наших читачів запрошуємо продовжувати надсилати свої новини, фото та відео на наш емейл admin@www.mena.org.ua/menshchyna або пропонувати їх у наших групах в соцмережах Вконтакті: https://vk.com/menshchyna, Однокласники http://ok.ru/menshchyna та Фейсбук https://www.facebook.com/menshchyna.

Авторам найцікавіших місцевих новин – 20 гривень на мобільний!

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення