Засідання комісії з соціально-економічного розвитку

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Учора відбулось засідання комісії міськради з питань соціально-економічного розвитку. На жаль, на сайті міської ради воно не було анонсовано.

Найбільш активне обговорення викликало питання про закінчення строку договору оренди з ТОВ “Менський комунальник”. У зв’язку з цим зараз вони мають передати майно у власність територіальної громади міста, а водопостачанням та водовідведенням надалі має займатись КП “Менакомунпослуга”.

Детальніше – дивіться на відео Сергія Трегубенка:

Частина 1

Частина 2

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення