Засідання комісії з соціально-економічного розвитку
Учора відбулось засідання комісії міськради з питань соціально-економічного розвитку. На жаль, на сайті міської ради воно не було анонсовано.
Найбільш активне обговорення викликало питання про закінчення строку договору оренди з ТОВ “Менський комунальник”. У зв’язку з цим зараз вони мають передати майно у власність територіальної громади міста, а водопостачанням та водовідведенням надалі має займатись КП “Менакомунпослуга”.
Детальніше – дивіться на відео Сергія Трегубенка:
Частина 1
Частина 2
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...