За суспільно корисні роботи платитимуть 6700 грн

Менщина
Менщина

За суспільно корисні роботи платитимуть 6700 грн

За інформацією Менського центру зайнятості

У рамках урядової ініціативи “Армія відновлення” запропоновано механізм залучення тимчасово безробітних до виконання робіт оборонного характеру.

До переліку суспільно корисних робіт входять вантажно-розвантажувальні роботи, розбір завалів, заготівля дров, облаштування споруд цивільного захисту, надання допомоги окремим категоріям громадян (особам з інвалідністю, одиноким людям похилого віку) тощо.

Залучені до таких робіт громадяни отримують заробітну плату на рівні мінімальної, яка з жовтня складає 6700 грн. Праця безробітних оплачується з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

У листопаді на Чернігівщині до “Армії відновлення” планується залучити понад 200 підопічних служби зайнятості, в тому числі і безробітних Менщини. Рішення про такі роботи вже прийняте в Менській громаді.

Відсьогодні до робіт з облаштування фортифікаційних та захисних споруд для потреб Збройних Сил України, територіальної оборони та інших військових формувань, робіт з розчистки території для будівництва фортифікаційних та захисних споруд, заготівлі дров для опалювального сезону залучені 15 безробітних Менщини.

Крім того, планується залучення Менських безробітних до робіт з плетіння маскувальних сіток для потреб ЗСУ та з розвантажування, фасування та видачі гуманітарної допомоги.

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення