З місць позбавлення волі звільняють засуджених військових

За інформацією прокурору Офісу генерального прокурора Андрія Синюка, з місць позбавлення волі та слідчих ізоляторів звільняють (https://hromadske.ua/posts/z-pid-varti-zvilnyayut-kolishnih-vijskovih-voni-jdut-zahishati-ukrayinu) колишніх військових, які виявили бажання обороняти Україну від загарбника
Втім, він наголосив, що щодо більшості бажаючих питання ще узгоджується: до уваги береться їхній бойовий досвід, заслуги перед державою та щире каяття.
«Питання складне та вирішується на найвищому рівні. Мова йде про велику кількість осіб, які перебувають під вартою та уже відбувають покарання по всій країні», — заявив нам прокурор ОГП Андрій Синюк.
Також, до редакції «Менщини» звернувся читач, який повідомив наступне: «Друзі, з’явилася чутка (на 100% не перевірено) що з Макошине випустили частину зеків – у яких термін виходив.»
Джерело: https://bit.ly/3tcjy7R