Юний футболіст з Мени гратиме за чернігівську “Десну”
Нещодавно стало відомо, що Нікіта Дубницький поповнив склад чернігівської “Десни”.
“Менщина” дізнавалася деталі у тренера.
Сергій Труба: “Він прийшов до нас у 1 класі. Займається з 6 років. Був найменшим. Завжди був шустрим.
Був у нас воротарем. А потім ми поїхали на товариську зустріч у Чернігів, до мене підійшов тренер чернігівської “Десни” і спитав, чи є якісь хлопці 2013 року народження, на яких варто звернути увагу. Я запропонував Нікіту. Він придивився до нього і через пару днів подзвонив, сказав, що підходить, взяв контакти батьків.
Поки що Нікіта тренується у нас. Коли треба буде, то чи батьки, чи я возитимемо його на тренування до Чернігова.
Інші хлопці за нього радіють, мріють, що і їх колись заберуть.
Є ще один менський хлопець, який потрапив у чернігівську “Десну”. Це – Вадим Скоробагатько з Покровського. Його туди забрали після 5 класу. З 6 класу проживає у Чернігові, де навчається та тренується, іноді на вихідні та канікули приїздить додому. Його тренер – Сергій Рубан, який зараз перебуває у ЗСУ”.
Фото: фейсбук-сторінка тренера https://bit.ly/3hpbC1q

