Юний футболіст з Мени гратиме за чернігівську “Десну”

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Нещодавно стало відомо, що Нікіта Дубницький поповнив склад чернігівської “Десни”.

“Менщина” дізнавалася деталі у тренера.

Сергій Труба: “Він прийшов до нас у 1 класі. Займається з 6 років. Був найменшим. Завжди був шустрим.

Був у нас воротарем. А потім ми поїхали на товариську зустріч у Чернігів, до мене підійшов тренер чернігівської “Десни” і спитав, чи є якісь хлопці 2013 року народження, на яких варто звернути увагу. Я запропонував Нікіту. Він придивився до нього і через пару днів подзвонив, сказав, що підходить, взяв контакти батьків.

Поки що Нікіта тренується у нас. Коли треба буде, то чи батьки, чи я возитимемо його на тренування до Чернігова.

Інші хлопці за нього радіють, мріють, що і їх колись заберуть.

Є ще один менський хлопець, який потрапив у чернігівську “Десну”. Це – Вадим Скоробагатько з Покровського. Його туди забрали після 5 класу. З 6 класу проживає у Чернігові, де навчається та тренується, іноді на вихідні та канікули приїздить додому. Його тренер – Сергій Рубан, який зараз перебуває у ЗСУ”.

Фото: фейсбук-сторінка тренера https://bit.ly/3hpbC1q

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення