Як меняни відвідали ТРЦ Голлівуд по бескоштовному перевезенню
25 листопада меняни відвідали ТРЦ Голлівуд по новому соціальному проекту ТРЦ – безкоштовне перевезння. Відправився автобус о 9:40, назад виїхав від торгово-розважального центру о 16 годині. Всього поїхало 20 чоловік. Адміністратор Голлівуду Любов Седько особисто зустрілась з менськими відвідувачами, представилась, розпитала у яких справах приїхали, розповіла де можна вигідно придбати потрібні менянам речі.
Якраз в той день була чорна п’ятниця, тож гості потрапили на шалені знижки. В’чеслав придбав офісний стілець зі знижкою 50%, Анастасія відвідала кінотеатр, придбала шарф та куртку, Наталія зі своїм сином вівдвідала кінотеатр та дитячу планету.
Поїздкою меняни та їхні дітлахи були задоволені. Наступне відправлення буде 30 листопада у середу. На жаль, щоб безкоштовний автобус їздив щодня треба набирати мінімум 20 пасажирів.
Фото: Дмитро Недєй

Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...