Вихованці Менської СЮТ знову з нагородами

Менщина
Менщина

Вікторія Бречко та Валерія Нагорна, вихованці гуртка “Аплікація із соломки” Менської станції юних техніків, посіли перші місця в обласному дистанційному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва “Етно Зима”.

Джерело: Менська СЮТ https://bit.ly/3M0X5pt

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення