Вихованці Менської СЮТ знову з нагородами
Вікторія Бречко та Валерія Нагорна, вихованці гуртка “Аплікація із соломки” Менської станції юних техніків, посіли перші місця в обласному дистанційному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва “Етно Зима”.
Джерело: Менська СЮТ https://bit.ly/3M0X5pt
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...



