Володимир Шемендюк: “На церкву у Феськівці повісили свій замок”

Нещодавно в інтернеті з’явилася інформація про перехід релігійної громади Феськівки до Православної церкви України. На жаль, тоді деталей “Менщині” з’ясувати не вдалося – https://bit.ly/3QO5pbT
Вчора, 17 серпня, після виходу публікації, отець Володимир Шемедюк зв’язався з “Менщиною” і прояснив картину: “На загальних зборах релігійної громади Української православної церкви Чернігівської єпархії Свято-Миколаївської парафії с. Феськівка були присутні 64 осіби.
На зборах ухвалили змінити конфесійне підпорядкування: за – 61, проти – 0, утримались – 3 .
Майно громади належить громаді, і тому для того, щоб храм не був пограбованим, ми довісили свій замок, про що повідомили колишнього настоятеля та поліцію.
На жаль, один замок вже зламали”.
Згідно інформації Менської міської ради, у Феськівці проживає 1017 чоловік – https://bit.ly/3Pxpn9f