Вміст мішків “з чимось білим”, виявлених у колишній менській хлібопекарні, перевірятимуть у Чернігові

Менщина
Менщина

Вміст мішків “з чимось білим”, виявлених у колишній менській хлібопекарні, перевірятимуть у Чернігові

На початку квітня менянка Валерія Примак опублікувала на “Менщині” запис про незадовільний стан її вулиці – вулиці Хмельницького. Зокрема, розповіла про екологічні проблеми: “…Поряд покинутий хлібокомбінат (територія якого заросла бур’яном) через який увечері страшно проходити. Де валяються хімікати, якими дихають наші діти та ми…”

Після цього депутатка міськради Марина Москальчук, яка закріплена за цією вулицею, провела зустріч з її жителями, зокрема, оглянула територію колишньої хлібопекарні. Марина Віталіївна була вражена станом підприємства: “Такого жаху по Мені я не бачила! Стеля ось-ось впаде на голову, купа хімікатів, відходів, щось біле у мішках…” (детальніше https://goo.gl/BCm1vd ).

“Менщина” дізналася, що з 2014 року власницею приміщення хлібокомбінату є Лідія Олександрівна Корнієвська.

Вчора, 22 травня, ми поцікавилися у Марини Москальчук, які заходи були вжиті для вирішення проблеми.

“Сфотографували ці мішки, взяли речовину, що в них, на аналіз, щоб дізнатися, що там. Коли будемо знати вміст, тоді будемо вирішувати, що далі робити. У середу відвеземо речовину на Чернігів. До власниці приміщення я телефонувала, та вона кинула слухавку. Зараз зв’язку з нею взагалі нема, мабуть, я в “чорному списку”” – відповіла депутатка.

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення