Віктор Перчак: “Восьмирічна ялинка коштуватиме 150 грн”
У Городнянській громаді планують реалізувати 3 тисячі офіційних ялинок.
Цього року розпочали вирубувати новорічні дерева раніше, бо свята змістилися на два тижні. Про це “Суспільному” розповів головний лісничий філії “Городнянського лісового господарства” Максим Левкович.
На плантації лісництва – близько трьох тисяч ялинок на площі в один гектар. Тут ростуть і десятирічні дерева, і зовсім молоді. Їх вирубують за потреби, потім – висаджують нові. Кожну ялинку обліковують офіційно.
“На кожну ялиночку в нас є чіп, яким ми нумеруємо, і для провозу це є, можна провезти в будь-яку точку України. Це — провізний чіп. Він читається в будь-якому електронному обліку”, — говорить лісничий Моложавського лісництва Віктор Перчак.
За його словами, ялинка якій вісім років, коштуватиме цього року 150 гривень.
Провідний інженер філії “Городнянського лісового господарства” Анатолій Ковтун: “Ціни у нас варіюють від 120 гривень і вище. Штраф, якщо незаконно піти в ліс зрубати — це 750 гривень мінімально. Тому, я вважаю, що краще звернутися в лісгосп, лісництво, прийти вибрати, і це буде правильно”.
Джерело: http://tinyurl.com/2jrdbw82


