Відкриття магазину АТБ в центрі Мени.ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Шановна Людмило Віталіївно!
Ваша петиція щодо відкриття магазину АТБ в центрі м. Мена набрала необхідну кількість голосів та розглянута міською радою. На жаль, керівництво даної мережі супермаркетів не зверталося до міської ради з метою розташування у м. Мена магазину АТБ. Як тільки така пропозиція надійде відповідно до вимог чинного законодавства її буде винесено на розгляд сесії Менської міської ради.
Дякуємо Вам за небайдужість, активну громадську позицію і бажання змінити місто на краще!

Інформація http://radamena.com.ua/

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення