Відкриття магазину АТБ в центрі Мени.ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ
Шановна Людмило Віталіївно!
Ваша петиція щодо відкриття магазину АТБ в центрі м. Мена набрала необхідну кількість голосів та розглянута міською радою. На жаль, керівництво даної мережі супермаркетів не зверталося до міської ради з метою розташування у м. Мена магазину АТБ. Як тільки така пропозиція надійде відповідно до вимог чинного законодавства її буде винесено на розгляд сесії Менської міської ради.
Дякуємо Вам за небайдужість, активну громадську позицію і бажання змінити місто на краще!
Інформація http://radamena.com.ua/
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...