Відбулися змагання на кубок Менської міської ради з волейболу

У неділю, 3 квітня у спортзалі стадіону “Колос” відбувся турнір з волейболу на кубок Менської міської ради. У змаганні взяли участь три менські команди: “Ветеран”, “Колос”, ВК “Мена” та команда ВК “Дягова”.
Перше місце і кубок вибороли волейболісти менського “Колосу”.
Також в ході змагань було визначено кращого гравця. Ним став Митрашевський Олександр, гравець менської команди «Колос», який отримав приз – статуетку волейболіста.
Найстаршим учасником турніру був 62-річний капітан команди «Ветеран» Овсянніков Михайло Тихонович.
Змагання проводились за фінансової підтримки депутата районної ради Гайдукевича Валерія Володимировича.
Інформація з сайту Менської міської ради
Фото РО ФСТ «Колос»







