Відбулися змагання на кубок Менської міської ради з волейболу

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Відбулися змагання на кубок Менської міської ради з волейболу

У неділю, 3 квітня у спортзалі стадіону “Колос” відбувся турнір з волейболу на кубок Менської міської ради. У змаганні взяли участь три менські команди: “Ветеран”, “Колос”, ВК “Мена” та команда ВК “Дягова”.

Перше місце і кубок вибороли волейболісти менського “Колосу”.

Також в ході змагань було визначено кращого гравця. Ним став Митрашевський Олександр, гравець менської команди «Колос», який отримав приз – статуетку волейболіста.

Найстаршим учасником турніру був 62-річний капітан команди «Ветеран» Овсянніков Михайло Тихонович.

Змагання проводились за фінансової підтримки депутата районної ради Гайдукевича Валерія Володимировича.

Інформація з сайту Менської міської ради

Фото РО ФСТ «Колос»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення