Відбулося засідання робочої групи по створенню наглядової ради
Згідно рішення Менської міськради 11 жовтня відбулося засідання робочої групи по створенню наглядової ради комунального підприємства Менської міськради КП “Менакомунпослуга”.
https://www.youtube.com/watch?v=4Wenaz6E9GM
Відео Сергія Трегубенка
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...