“Українські отамани” з Мени зайняли 4 місце на обласному етапі гри “Сокіл” (Джура)

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

“Українські отамани” з Мени зайняли 4 місце на обласному етапі  гри “Сокіл” (Джура)

Урочистою ходою учасників змагань вулицями Чернігова завершився вчора обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Протягом останніх 6-ти днів 27 команд (роїв) жили та змагались у наметовому таборі в селі Количівка Чернігівського району.

Призові місця розподілились таким чином:
І місце – рій «Січ» (Бахмацький район);
ІІ місце – рій «Отамани» (місто Ніжин);
ІІІ місце – рій «Литаври» (місто Прилуки).

Команда “Українські отамани” міської школи імені Шевченка, що представляла на змаганнях Менський район, виборола 4 місце.

Фото з сайту cheline.com.ua

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення