“Українські отамани” з Мени зайняли 4 місце на обласному етапі гри “Сокіл” (Джура)

Урочистою ходою учасників змагань вулицями Чернігова завершився вчора обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Протягом останніх 6-ти днів 27 команд (роїв) жили та змагались у наметовому таборі в селі Количівка Чернігівського району.
Призові місця розподілились таким чином:
І місце – рій «Січ» (Бахмацький район);
ІІ місце – рій «Отамани» (місто Ніжин);
ІІІ місце – рій «Литаври» (місто Прилуки).
Команда “Українські отамани” міської школи імені Шевченка, що представляла на змаганнях Менський район, виборола 4 місце.
Фото з сайту cheline.com.ua
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...