У Молодіжній раді – нові обличчя
Як стало відомо з фейсбук-сторінки заступника міського голови Тетяни Вишняк, вчора, 22 листопада, відбулося чергове засідання Молодіжної ради. За словами Тетяни Сергіївни, склад ради оновився, новим учасникам розповіли про суть ради, мету та завдання. На засіданні обговорили плани щодо святкування Дня Святого Миколая.
Фото з фейсбук-сторінки Тетяни Вишняк
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...



