У міськраді – три нові відділи

На черговій сесії міськради депутати вирішили створити три нові відділи. Скоро почнуть свою роботу підрозділи архітектури, освіти та культури.
Відділ освіти очолить Юрій Миколайович Мишкін, колишній голова Блистівської сільради (про нього ми писали раніше https://goo.gl/Ecmqa3). За культуру буде відповідати той, кого оберуть сьогодні, 29 вересня (наша замітка про конкурс https://goo.gl/HswecD). Відділом архітектури керуватиме Лілія Анотоліївна Лихотинська, нинішній архітектор міськради.
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...