У Менському районі – новий начальник відділу культури і туризму

Новим начальником відділу культури і туризму РДА став Олександр Карпенко.
10 березня в.о. голови райдержадміністрації Валерій Щукін та голова районної ради Олександр Мисник представили його колегам. Вони побажали Олександру Петровичу успіхів та натхнення у роботі, активної культурної діяльності для жителів району.
Найближчим часом “Менщина” спробує поспілкуватися з новопризначеним очільником відділу та дізнатись про його плани на новій посаді.
Фото зі сторінки Олександра Карпенко “Вконтакті”
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...