У менській гімназії – ще одне нове укриття
Секретар Менської міської ради Юрій Стальниченко, заступниця міського голови Вікторія Прищепа та очільниця менської гімназії Тетяна Хоменко показали результати ремонту в укритті під закладом освіти.
Вартість – 2,9 мільйони. Кошти на це виділили спонсори.
Деталі – у нашому сюжеті
Світлана Чичкан, Володимир Демченко, “Місцеві медіа”
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...