У Менській районній державній адміністрації 18 квітня проведений перший тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».
Перед проведенням заходу конкурсантів привітала голова оргкомітету з проведення конкурсу Вікторія Неруш, а секретар організаційного комітету Ірина Губенко ознайомила присутніх із завданнями конкурсу.
В номінації «Кращий спеціаліст» у конкурсі брали участь:
- Вишняк Тетяна Сергіївна – головний спеціаліст юридичного відділу апарату районної державної адміністрації;
-
Лисиця Сніжана Володимирівна – спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації;
-
Панько Марина Вікторівна – спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.
Інформація з сайту РДА
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...



