У Менській районній державній адміністрації 18 квітня проведений перший тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Перед проведенням заходу конкурсантів привітала голова оргкомітету з проведення конкурсу Вікторія Неруш, а секретар організаційного комітету Ірина Губенко ознайомила присутніх із завданнями конкурсу.

В номінації «Кращий спеціаліст» у конкурсі брали участь:

  • Вишняк Тетяна Сергіївна – головний спеціаліст юридичного відділу апарату районної державної адміністрації;
  • Лисиця Сніжана Володимирівна – спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації;

  • Панько Марина Вікторівна – спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Інформація з сайту РДА

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення