У Мені відкрили філіал громадської організації “Авто Євро Сила”. ФОТО

Менщина
Менщина

У четвер, 5 липня, у Мені відбулося офіційне відкриття місцевого осередку громадської організації “Авто Євро Сила”. Учасники організації здійснили автопробіг містом та провели збори в кафе на міському пляжі.

За словами члена організації менянина Сергія Мілейка, вони допомагатимуть власникам автомобілів на європейських номерах відстоювати свої права, а також будуть домагатися правильного утримання та якісного ремонту доріг.

Наразі в менському осередку вже близько 10 чоловік. Головою осередку став менянин Валерій Ювженко.

Фото з фейсбук-сторінки “Авто Євро Сила Чернігів” https://www.facebook.com/aec.cn/

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення