У Мені розпочався тиждень сталої енергетики
Учора у центральному сквері міста відбулись заходи, присвячені Європейському тижню сталої енергетики. Тут проходила невелика виставка енергозберігаючих будівельних матеріалів, також перехожим роздавали інформаційно-просвітницькі брошури на тему енергоефективності.
Маленьким менянам про енергоефективність розповідали в ігровій формі – для дітлахів різні конкурси проводили заступник міського голови Інна Скляр та заступник директора ЦКДМ Олена Бикова. Їм допомагали представники молодіжної ради.
Заходи, присвячені тижню сталої енергетики, продовжаться завтра, 15 червня.
О 10:00 годині біля міськради має стартувати мото-велопробіг “Заряджайся позитивом”.
О 10:30 біля Центру культури і дозвілля молоді розпочнеться еко-квест, до участі в якому запрошують усіх бажаючих.







