У Мені розпочався тиждень сталої енергетики

Менщина
Менщина

Учора у центральному сквері міста відбулись заходи, присвячені Європейському тижню сталої енергетики. Тут проходила невелика виставка енергозберігаючих будівельних матеріалів, також перехожим роздавали інформаційно-просвітницькі брошури на тему енергоефективності.

Маленьким менянам про енергоефективність розповідали в ігровій формі – для дітлахів різні конкурси проводили заступник міського голови Інна Скляр та заступник директора ЦКДМ Олена Бикова. Їм допомагали представники молодіжної ради.

Заходи, присвячені тижню сталої енергетики, продовжаться завтра, 15 червня.

О 10:00 годині біля міськради має стартувати мото-велопробіг “Заряджайся позитивом”.

О 10:30 біля Центру культури і дозвілля молоді розпочнеться еко-квест, до участі в якому запрошують усіх бажаючих.

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення