У Мені планують розпочати опалювальний сезон з наступного понеділка

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

У Мені планують розпочати опалювальний сезон з наступного понеділка

Коли у громаді розпочнеться опалювальний сезон, журналістка “Місцевих медіа” дізнавалася у секретаря Менської міськради Юрія Стальниченка.

ПРЯМА МОВА: “Середньодобова температура, за прогнозами, менше 8 градусів вже у суботу. Ми плануємо у п’ятницю провести позачергове засідання виконкому і з понеділка, мабуть, розпочнемо опалювальний сезон”.

Світлана Чичкан, «Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення