У Мені планують розпочати опалювальний сезон з наступного понеділка

Коли у громаді розпочнеться опалювальний сезон, журналістка “Місцевих медіа” дізнавалася у секретаря Менської міськради Юрія Стальниченка.
ПРЯМА МОВА: “Середньодобова температура, за прогнозами, менше 8 градусів вже у суботу. Ми плануємо у п’ятницю провести позачергове засідання виконкому і з понеділка, мабуть, розпочнемо опалювальний сезон”.
Світлана Чичкан, «Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...