У Мені незабаром відкриється новий фітнес клуб “GYM”

“Менщина” поспілкувалася з власниками клубу Оксаною та Олександром Гапонами, щоб дізнатися, коли буде відкриття і що можна побачити у новому фітнес клубі.
“Відкриття фітнес-клубу “GYM”, який розташовується на третьому поверсі універмагу у центрі міста Мена планується на 8-10 січня.
У залі є тренажери для всіх груп м’язів. Тренерами клубу будуть Вікторія Лозова та Павло Чичкан.
Час роботи – щоденно з 12:00 до 21:00.
Також у залі можна займатися Скайджампінгом (тренування на батутах), тренерами якого будуть Ярослава Кондакова та Оксана Гапон”.
Записатися до клубу можна за номером: 0667979101 – Оксана, 0661851114 – Олександр.
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...