У Мені неповнолітня дівчина потрапила до лікарні після побиття однолітками

Автор Олександр Чичкан
В суботу, 3-го червня, о 23.15 у приймальне відділення Менської лікарні звернулася за допомогою менянка 2000-го року народження з тілесними ушкодженнями. Зі слів головного лікаря району Петра Хомрача, зараз вона перебуває в задовільному стані та очікує одужання.
За інформацією Менського відділу поліції, в прокуратурі зареєстровано заяву про вчинення бійки між трьома дівчатами-однолітками. Обставини цієї події з’ясовуються. Імена учасників бійки не розголошуються.
Нагадаємо, що цією весною у Чернігові неповнолітні дівчата жорстоко побили свою однолітку на очах у інших підлітків, які, до того ж, знімали це все на відео https://www.unian.ua/…/1861936-u-chernigovi-gurt-shkolyarok…