У ДТП із неповнолітніми читачі винними вважають батьків та поліцію

Нещодавно “Менщина” провела опитування серед читачів, де ми цікавилися, як вирішити проблему частих ДТП за участю підлітків?
Юлія Лісова: “Карати батьків, щоб не випускали на дорогу дітей, які не мають ні досвіду ні навиків правил дорожнього руху не знають”
Aleksandr Viktorovich: “Положить возле школы и больницы лежачих полицейских”
Людмила Мурована: “Ще б не погано, аби діючі поліцейські контролювали цих їздунів”
Світлана Казімірова: “Все літо та осінь в середмісті відбуваються перегони на мотоциклах, автомобілях, невже поліція не чує”
Джерело: https://bit.ly/3kviBlr
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...