У “Carpe diem” лунала акустична музика
23 вересня, у суботу, у менській арт-майстерні “Carpe diem” пройшов вечір акустічної музики. Свої таланти демонстрували: Сергій Агієнко, сестри Деденові (дует “Flame”), Віктор Москальчук та його дочка.
Джерело https://www.facebook.com/groups/1687275044911732/permalink/1721042901534946/
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...




