У Бірківці жителі села зупинили трактор, який приїхав розорювати луги. Але ненадовго. ВІДЕО
25 квітня Інна Максименко (https://www.facebook.com/100013502915251) опублікувала на “Менщині” повідомлення:
“Не можу з вами не поділитися болем за свій рідний край… Люди, заради наживи готові на все…
На фото незаконно розорані бірківськи луги. Тепер до річки не те що доїхати не можна, а скоро і взагалі води не буде. Лопата і Десна цього року не наповнились водою.
Екологи, подивіться на це!
Влада зовсім не реагує на це, віднікується, промовчують, а селяни як можуть захищають свій край і свої права.
Хочу донести до всіх, що вірю в правоту і силу своїх односельчан! Знаходячись далеко від дому, я переймаюся за домівку і допомагаю чим можу.
Сьогодні, 26 квітня, вона опублікувала відео і наступне повідомлення:
“Продовження до моєї першої публікації.
До мене ці відео потрапили сьогодні. І це просто шок! Селяни, які зупинили трактор, викликали поліцію, та орендаторів паїв. Приїхав директор “Сіверського краю” Олег Шитіков і навіть не зміг показати жодного документа, в той час як селяни готові були прямо в очі кинути їм свої папірці…
Згоди не дійшли, всі роз’їхались. Наступного дня трактор приїхав знову, але поліція цього разу лише віднікувалась, мовляв “ми нічим не допоможем” і тракторист спокійно робив свою роботу…”
Відео 1 (24 квітня)
https://www.facebook.com/100013502915251/videos/o.290614890950974/941531769640245/
Відео 2 (25 квітня)
https://www.facebook.com/100013502915251/videos/pcb.2627895644160664/941526076307481/
Також сьогодні, 26 квітня, “Менщині” написала Яна Логвиненко (https://www.facebook.com/yana.logvinenko.7) :
“Завтра (27 квітня – ред.) в селі відбудеться зустріч, на якій будуть присутні представники громади, фермерських господарств, представники місцевого самоврядування, має бути телебачення з Чернігова…
Ми дотримуємось карантинних обмежень і зустріч пройде з урахуванням нинішньої протиепідеміологічної ситуації”.
