У 61,2% опитуваних не має святкового настрою

Менщина
Менщина

У 61,2% опитуваних не має святкового настрою

Нещодавно “Менщина” у каналах Telegram та Viber провела опитування серед читачів, чи є новорічний настрій?

В опитування взяло участь 237 осіб.

Результати опитування:

  • 61,2% – немає зовсім, і думаю, що не з’явиться;
  • 21,9% – немає, але, можливо, 31 грудня відчую;
  • 7,6% – так, відчуваю наближення свята;
  • 9,3% – для мене це звичайний день, не вважаю це за свято.

А у нас – нове опитування 😉

Посилання на канали – опитування там у закріплених повідомленнях:
Telegram https://t.me/menshchyna
Viber https://bit.ly/2ACtEHZ

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення