У 61,2% опитуваних не має святкового настрою

Нещодавно “Менщина” у каналах Telegram та Viber провела опитування серед читачів, чи є новорічний настрій?
В опитування взяло участь 237 осіб.
Результати опитування:
- 61,2% – немає зовсім, і думаю, що не з’явиться;
- 21,9% – немає, але, можливо, 31 грудня відчую;
- 7,6% – так, відчуваю наближення свята;
- 9,3% – для мене це звичайний день, не вважаю це за свято.
А у нас – нове опитування 😉
Посилання на канали – опитування там у закріплених повідомленнях:
Telegram https://t.me/menshchyna
Viber https://bit.ly/2ACtEHZ
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...