Центр культури і дозвілля молоді влаштував свято для дітей

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Центр культури і дозвілля молоді влаштував свято для дітей

Центр культури і дозвілля молоді влаштував свято для дітей

Центр культури і дозвілля молоді влаштував свято для дітей

Центр культури і дозвілля молоді влаштував свято для дітей

Інформацію надано Oksana Marinchenko, https://www.facebook.com/oksana.marinchenko.1

“1 червня Комунальний заклад ,,Центр культури і дозвілля молоді” вітав малечу міста з Міжнародним днем захисту дітей. Свято відвідало майже 200 дітлахів. Серед них були вихованці пришкільних таборів, дошкільного навчального закладу ,,Дитяча академія” та діти міста. Розважальна програма, що тривала 3 години, почалася з перегляду дитячого анімаційного фільму ,,Бос-молокосос”. Після мультика дітлахи з великим задоволенням грали в рухливі ігри з м’ячем, відповідали на цікаві запитання та виконували різні завдання та ласували солодощами.
Центр культури і дозвілля молоді висловлює щиру подяку голові районної партійної організації політичної партії «Наш Край» Булавці Володимиру Олександровичу за солодкі подарунки учасникам розважальної програми.”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення