“Це додатковий обов’язок, а не окрема посада”: у Менській громаді призначили консультантку з ментального здоров’я

Нещодавно стало відомо, що у громаді з’явилася консультантка з ментального здоров’я. Нею стала Олена Бикова – керівниця Центру професійного розвитку педагогічних працівників – go.mmedia.com.ua/BCLX7M
Менська громада долучилася до третьої хвилі впровадження всеукраїнської програми “Ти як?”, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Як пояснила “Менщині” Олена Бикова, ця діяльність є додатковим обов’язком до її основної посади керівниці центру професійного розвитку, а не окремим призначенням.
За словами консультантки, місцевий бюджет не несе додаткових витрат на оплату її роботи, оскільки це державна програма. Головне завдання координаторки — налагодити взаємодію між усіма фахівцями громади, які вже надають допомогу населенню.
Охочі можуть звертатися за консультаціями у кабінет № 17 приміщення міської ради. Прийом проводиться у робочі дні з 10.00 до 15.00.
“Місцеві медіа”