Менська міськрада перерахувала понад 45 тисяч на РЕБи

Ольга Конопацька-Плєхова, продюсерка з виробництва “Суспільне Чернігів”, на своїй Facebook-сторінці поділилася інформацією про збір для прикордонників.
💵 За її словами, Менська міськрада та її структурні підрозділи передали свій одноденний заробіток на благодійну ініціативу “РЕБи прикордонникам”, а це 45 тисяч 220 гривень.
ПРЯМА МОВА:
“Ці гроші будуть спрямовані на захист північного кордону Чернігівської області від ворожих безпілотників та підтримку підрозділів 105 прикордонного загону, які виконують там бойові завдання”.
Для тих, хто хоче доєднатися, публікуємо реквізити:
🫙Поповнити благодійну банку за посиланням https://send.monobank.ua/jar/4CFC1nQHkd
💳Задонатити за номером картки банки моно 4441 1111 2002 4496
📩Переказати за реквізитами IBAN: UA863220010000026201354019400, ІПН/ЄДРПОУ 3100900860, отримувач: Конопацька-Плєхова Ольга Миколаївна (включено до офіційного реєстру волонтерів👌), призначення платежу: поповнення рахунку банки.
📌Для благодійних внесків від юридичних осіб
Назва отримувача – БО “БФ “СПІВДРУЖНІСТЬ-22”
Код отримувача – 44787078
Валюта рахунку – UAH
№ рахунку – UA113510050000026006879156166
Назва банку – АТ «УКРСИББАНК.
🔐Всі платежі захищено, про всі надходження буде надано звіт, стверджує авторка.
“Місцеві медіа”