Стратегічне бачення: “Менська ОТГ – громада з успішним підприємництвом”
Сергій Крицький
22 листопада у міській раді відбулося третє засідання робочої групи з розробки стратегічного плану розвитку Менської громади до 2024 року.
Учасники засідання відкоригували стратегічне бачення нашої громади, яке розробили на минулому засіданні. Зробивши необхідні зміни, присутні погодилися, що:
“Менська ОТГ – громада північного Придесення з успішним підприємництвом, з високотехнологічним агропромисловим виробництвом та розвинутою, нешкідливою для навколишнього середовища промисловістю, сучасною інфраструктурою, з безпечними та комфортними умовами життя і відпочинку, туристичний центр, де живуть здорові, соціально активні та гостинні люди, які є патріотами рідного краю”.
Далі присутні прогнозували наслідки від наявних проблем, що існують в соціальних, економічних, комунальних та екологічних сферах життя Менської громади. Формулювали конкретні цілі, які необхідно виконати для вирішення цих проблем. Перелік основних проблем громади робоча група опрацьовувала на минулому засіданні.
У наступному місяці має відбутися четверте засідання робочої групи із розробки стратегічного плану розвитку Менської громади. Нагадаємо, що долучитися до розробки стратегії, внести свої пропозиції може кожен член нашої громади.
У заході взяли участь директор Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Ірина Кудрик та радник з питань регіонального розвитку Володимир Бойко.








