Стартував кубок “Перемоги”

У неділю, 9 квітня, відбулися перші футбольні матчі у новому сезоні. За вихід до ⅛ фіналу кубка “Перемоги” змагалися 8 команд:
Куковичі – Ювента (Феськівка) – 5:0;
Чапаєв (Садове) – Торнадо-Праця (Стольне) – 2:6;
Шанс (Величківка) – Фаворит (Семенівка) – 1:5;
ФК Березна – Полісся-2 (Березна) – 5:0.
Переможці попереднього раунду разом з іншими командами склали наступні пари ¼ фіналу, що змагатимуться у суботу, 15 квітня:
Кооператор (Мена) – Десна (Макошине);
Синявка – Волинка (Сосницький р-н);
Куковичі – Вьюнка (Сосниця);
Кудрівка (Сосницький р-н) – Полісся (Березна);
Торнадо-Праця (Стольне) – Ніка (Киселівка);
Фаворит (Семенівка) – ФК Березна.
Відзначимо, що 2 гри ⅛ фіналу вже відбулися – саме в неділю. СК Мена перемогла Дягову з рахунком 8:1, Авангард переграв Темп – 3:0. До речі саме ця пара переможців зустрінеться у четвертьфіналі, який пройде 23 квітня.