Спортсмени з Волинки – абсолютні чемпіони турніру з настільного тенісу
Сьогодні на стадіоні “Колос” відбулися змагання з настільного тенісу на кубок Менської міської ради. Всього у турнірі взяли участь 8 команд (23 спортсмени). Змагання проводилися в командно-індівідуальному форматі.
Перше місце у командних перегонах здобули тенісисти з Волинки (Сосницький район), друге місце команда з Садового, третє – Киселівка-1.
В індивідуальному заліку серед чоловіків перемогу здобув Євгеній Рудя (Волинка). Друге місце посів Власенко Вадим (Волинка), третє – Степанюк Григорій (Киселівка-1).
Серед жінок місця розподілилися наступним чином: перше місце – Мурай Ірина (Волинка), друге місце – Конон Діана (Садове), третє – Ворона Людмила (Мена-1).
Усі призери та переможці змагань нагороджені дипломами та кубками. Наймолодші учасники отримали пам’ятні статуетки. Наприкінці турніру фізкультурно-спортивне товариство “Колос” отримало у подарунок від Менської міської ради два нових тенісних стола.







