Спортсмени Менщини завоювали головні нагороди на змаганнях у Кончі-Заспі
28-30 березня на Олімпійській Базі в Кончі-Заспі відбулись змагання на кубок України по метанню диска, списа та молота і штовханню ядра. Участь у змаганнях брали дорослі спортсмени та юніори – 2006-2007 та 2008-2009 років народження.
Вихованці ДЮСШ Менської громади завоювали чотири золотих, три срібних та чотири бронзових медалі.
У штовханні ядра спортсмени вікової групи 2008-2009 року народження зайняли весь п’єдестал переможців. Відповідно – Андрій Лавський, Кирило Дергозій та Костянтин Савицький. Андрій Лавський завоював ще й срібну медаль у метанні диска, а Кирило Дергозій в цьому ж виді спорту – бронзову.
Ангеліна Шепель перемогла у метанні диска та стала кращою в штовханні ядра.
У групі спортсменів 2006-2007 року народження Станіслав Комов завоював золото в штовханні ядра, а в метанні диска він був другим.
Богдан Ценцеря (с. Величківка) виборов дві бронзові медалі – у штовханні ядра та метанні диска.
Підготували спортсменів тренери Надія Таратухіна та Ірина Терпицька.
Джерело: міськрада http://bit.ly/3U4Myvf


