Спортсмени Менщини завоювали головні нагороди на змаганнях у Кончі-Заспі

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

28-30 березня на Олімпійській Базі в Кончі-Заспі відбулись змагання на кубок України по метанню диска, списа та молота і штовханню ядра. Участь у змаганнях брали дорослі спортсмени та юніори – 2006-2007 та 2008-2009 років народження.

Вихованці ДЮСШ Менської громади завоювали чотири золотих, три срібних та чотири бронзових медалі.

У штовханні ядра спортсмени вікової групи 2008-2009 року народження зайняли весь п’єдестал переможців. Відповідно – Андрій Лавський, Кирило Дергозій та Костянтин Савицький. Андрій Лавський завоював ще й срібну медаль у метанні диска, а Кирило Дергозій в цьому ж виді спорту – бронзову.

Ангеліна Шепель перемогла у метанні диска та стала кращою в штовханні ядра.

У групі спортсменів 2006-2007 року народження Станіслав Комов завоював золото в штовханні ядра, а в метанні диска він був другим.

Богдан Ценцеря (с. Величківка) виборов дві бронзові медалі – у штовханні ядра та метанні диска.

Підготували спортсменів тренери Надія Таратухіна та Ірина Терпицька.

Джерело: міськрада http://bit.ly/3U4Myvf

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення